Петрова Светлана - Ший памаш (Петрова светлана - Петрова Светлана)

Пытартыш 10 муро
Петрова Светлана - Ший памаш (Петрова светлана - Петрова Светлана)
Медведева Юлия - Унчо кундем
Ахтямов Юрий - Такмак-влак (народная - народные)
РВЕЗЕ СЕМ - Куэ вуча (Отвагин А. - Харитонова Е.)
Эбукаева Людмила - Ончал шыргыжалын (Наталья Никифорова - Наталья Никифорова)
Осипов В, Васильев В - Теныз гай ужар шинча (Осипов Вячеслав - Иксанова Лидия)
Орлова Любовь - Мундыр корно тул (Любовь Орлова - Алевтина Сенькова)
Денисова Татьяна - Марий Элем (Егоров Иван - Мардан Рая)
Веткин Александр, ВЕНАТА - Вычал йаратымаш (Вячеслав Куприянов - Николае Егоров)
Николаев Влад - Кузе илет (Садретдинов Валерий - Садретдинов Валерий)
article2204.jpg

6.00-7.00 "ПОРО ЭР"— Людмила Карпова але Мурызо Эчан — "Помыжалтса, помыжалтса! У кечым куанен вашлийза!"

7.00-9.00 "ШОЛАГАЙ ДЕН ПУРЛАГАЙ"— Людмила Карпова, Мурызо Эчан — "У эр — у теме"

9.00-10.00 "МУРО ШАГАТ" — Володя Матвеев

10.00-11.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР" (угычтарымаш) — кушкыжмын лекше передаче

11.00-12.00 "МАРИЙ ЙӰЛА— Марина Глушкова — марий йӱла дене кылдалтше йодыш-влакым тарватена

12.00-13.00 "МУРО ШАГАТ— Марина Глушкова 

13.00-14.00 "МУРПӦЛЕК" — Марина Глушкова


14.00-14.30 "ФОЛЬКЛОР"

14.30-15.00 "ТАТАР"

15.00-16.00 "ИСТОРИЙ ПӦРДЕМЫШТЕ" (угычтарымаш)

16.00-17.00 "ТӰВЫРА АЛАНЫШТЕ" (угычтарымаш)

17.00-18.00 "МУРО ШАГАТ"

 

18.00-19.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР" — тӱрлӧ теме дене репортаж, верла гыч увер (тӱрлӧ вӱдышӧ)

19.00-20.00 "МУРЫМ ШУЙО" (конкурс) 

20.00-21.00 "МУРПӦЛЕК" — Владимир Аптулаев

21.00-22.00 "РЫВЫЖ КОРЕМ" ток-шоу — Людмила Карпова, Владимир АПтулаев да уна тӱрлӧ темым вияш эфирыште каҥашат

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Обращаем Ваше внимание на то, что данный интернет- сайт носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 ГК РФ. Для получения подробной интересующей Вас информации.
Пожалуйста, обращайтесь по телефонам редакции.