Сидоркина Лариса - Ой, ямле вуд тур (народная - народные)

Пытартыш 10 муро
Сидоркина Лариса - Ой, ямле вуд тур (народная - народные)
Егошин Александр - Йуржо йуреш (народная - народные)
ШУМАТКЕЧЕ - Наташа (Иван Филатов - Иван Филатов)
Бирь Алексей - Илышлан ушанен (Тый манат) (Валерий Кульшетов - Вячеслав Абукаев-Эмгак)
Славин Олег и Звукоград - Тыланда (Николай Щеглов и Олег Славин - Родион Егоров, Олег Славин, Раисия Сунгурова)
ШУДЫР-ВЛАК - Одо марий такмак-влак (народная - народные)
Пакеев Сергей - Айста муралтен кушталтена (народная - народные)
Орлова Снежана - Йораталын илыза (народная - Геннадий Сабанцев-Ояр)
Ефремов Артур - Ончал колто, ончалам мый (Ефремов Артур - Иксанова Лидия)
Веткин Александр - Тырхет ма попалтыде (Ирина Юшкина - Ирина Юшкина)

Кушкыжмо

article2203.jpg

6.00-7.00 "ПОРО ЭР"— Марина Глушкова але Сергей Карпов — "Помыжалтса, помыжалтса! У кечым куанен вашлийза!"

7.00-9.00 "ШОЛАГАЙ ДЕН ПУРЛАГАЙ" — Марина Глушкова, Сергей Карпов — "У эр — у теме"

9.00-10.00 "МУРО ШАГАТ" — Владимир Аптулаев

10.00-11.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР" (угычтарымаш) — шочмын лекше передаче

11.00-12.00 "РАДИОКАФЕ" — Наташа Пушкина 

12.00-13.00 "МУРО ШАГАТ(конкурс) — Володя Матвеев 

13.00-14.00 "МУРПӦЛЕК" — Володя Матвеев


14.00-14.30 "ФОЛЬКЛОР"

14.30-15.00 "ТАТАР"

15.00-16.00 "СЫЛНЫМУТ САДВЕЧЫШТЕ" (угычтарымаш)

16.00-17.00 "ОНАР ТУКЫМ" (угычтарымаш)

17.00-18.00 "МУРО ШАГАТ"

 

18.00-19.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР" — тӱрлӧ теме дене репортаж, верла гыч увер (тӱрлӧ вӱдышӧ)

19.00-20.00 "ЭКО-КОНКУРС" (конкурс)

20.00-21.00 "МУРПӦЛЕК" — Володя Матвеев

21.00-22.00 "ИСТОРИЙ ПӦРДЕМЫШТЕ— Володя Матвеев — Марий калыкын историйже дене шанчыеҥ-влак палдарат

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Обращаем Ваше внимание на то, что данный интернет- сайт носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 ГК РФ. Для получения подробной интересующей Вас информации.
Пожалуйста, обращайтесь по телефонам редакции.