МИШКАН - Окавий (Зайнетдинов Константин - Зайнетдинов Константин)

Пытартыш 10 муро
МИШКАН - Окавий (Зайнетдинов Константин - Зайнетдинов Константин)
ПУГАЧЕВА Алла - В воду войду
Сушкина Светлана - Эрвел такмак-влак (народная - народные)
ШУМАТКЕЧЕ - Вучем танем (Алексеев Алексей - Филатов Иван)
Яндукова Светлана - Тый улат (Яндукова Светлана - Баязитова Алевтина)
МАРИ-Star - Чечня гыч серыш (неизвестный - перевод Григорьева (Архипова) Светлана из реперт. " Полярная звезда")
ЗВЕРИ - Я с тобой '08
Почтенева Марина, Куклин Анатолий - Мужыр шушпык (Куклин Анатолий - )
Ванин (Сидоркин) Анатолий - Шум йула (Анатолий Ванин (Сидоркин) - Влад Смирнов)
ЛУНГАЛТЫШ - Тек йўр йўреш (Изергин Николай - Изергин Николай)

Кугарня

article2206.jpg

6.00-7.00 "ПОРО ЭР— Мурызо Эчан але Марина Глушкова — "Помыжалтса, помыжалтса! У кечым куанен вашлийза!"

7.00-9.00 "ШОЛАГАЙ ДЕН ПУРЛАГАЙ— Мурызо Эчан, Марина Глушкова — "Кажне эр — у теме"

9.00-10.00 "МУРО ШАГАТ— Владимир Аптулаев

10.00-11.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР"(угычтарымаш) — изарнян лекше передаче

11.00-12.00 "СПОРТЗАЛ— Елена Эшкинина  — тӱрлӧ уна дене спорт нерген передаче

12.00-13.00 "МУРО ШАГАТ — Марина Глушкова 

13.00-14.00 "МУРПӦЛЕК" — Марина Глушкова

 

14.00-14.30 "ФОЛЬКЛОР"

14.30-15.00 "ТАТАР"

15.00-16.00 "КАРАОКЕ ШОУ" (угычтарымаш) 

16.00-17.00 "МАРИЙ ЙӰЛА" (угычтарымаш)

17.00-18.00 "МУРО ШАГАТ", 17.45 "ШӰМ-ЧОН ИЗОЛЫК"

 

18.00-19.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР"— тӱрлӧ теме дене репортаж, верла гыч увер (тӱрлӧ вӱдышӧ)

19.00-20.00 "ЮЗО ЧОНДАЙ" (конкурс) — Людмила Карпова 

20.00-21.00 "МУРПӦЛЕК" — Людмила Карпова

21.00-22.00 "СМС-концерт— Людмила Карпова — 5522 номерыш йӧратыме мурыдам йодын возыза

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Обращаем Ваше внимание на то, что данный интернет- сайт носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 ГК РФ. Для получения подробной интересующей Вас информации.
Пожалуйста, обращайтесь по телефонам редакции.