Мамаев Анатолий - Йолгорно (Анатолий Мамаев - Анатолий Мамаев)

Пытартыш 10 муро
Мамаев Анатолий - Йолгорно (Анатолий Мамаев - Анатолий Мамаев)
Яндулова Галина - Шошо кас (Вячеслав Осипов - Вадим Илларионов)
Дудин Вячеслав - Шернурем шумбелем (Данилов Демьян - Мокеев Анатолий)
Григорьев Геннадий/Савельева Полина - Тый да мый эре пырля (Владимир Шаинский, Михаил Пляцковский - Геннадий Григорьев)
Баязитова Алевтина - Авамлан (народная - Алевтина Баязитова)
Соловьёва Валентина - Шочмо кундемем
Оканай Антонина - А чонем тугак полмезе (Видякина Антонина - Дмитриев - Ози Виталий)
Васильева Раисия - Икымше йоратымаш (народная - народные)
Петрова Светлана - Ший памаш (Петрова светлана - Петрова Светлана)
Медведева Юлия - Унчо кундем

Изарня

article2205.jpg

6.00-7.00 "ПОРО ЭР"— Володя Матвеев але Марина Почтенева — "Помыжалтса, помыжалтса! У кечым куанен вашлийза!"

7.00-9.00 "ШОЛАГАЙ ДЕН ПУРЛАГАЙ— Володя Матвеев, Марина Почтенева — "У эр — у теме"

9.00-10.00 "МУРО ШАГАТ" — Владимир Аптулаев

10.00-11.00 "ИЛЫШДЕНЕТӦР" (угычтарымаш) — вӱргечын лекше передаче

11.00-12.00 "ПОЛМЕЗЫН ЙӰКШӦ" — Людмила Карпова 

12.00-13.00 "МУРО ШАГАТ" — Людмила Карпова 

13.00-14.00 "МУРПӦЛЕК" — Людмила Карпова


14.00-14.30 "ФОЛЬКЛОР"

14.30-15.00 "ТАТАР"

15.00-16.00 "РЫВЫЖ КОРЕМ" (угычтарымаш) 

16.00-17.00 "РАДИОКАФЕ" (угычтарымаш) 

17.00-18.00 "МУРО ШАГАТ"

 

18.00-19.00 "ИЛЫШ ДЕНЕ ТӦР" — тӱрлӧ теме дене репортаж, верла гыч увер (тӱрлӧ вӱдышӧ)

19.00-20.00 "МУРО КОНКУРС" (конкурс) — Сергей Карпов

20.00-21.00 "МУРПӦЛЕК" — Сергей Карпов

21.00-22.00 "КАРАОКЕ ШОУ— Сергей Карпов — вӱдышӧ-влак вияш йӧратыме мурыштым йоҥгалтарат

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Обращаем Ваше внимание на то, что данный интернет- сайт носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 ГК РФ. Для получения подробной интересующей Вас информации.
Пожалуйста, обращайтесь по телефонам редакции.